Nabídka

Svatební fotografie

Chystáte se prožít jeden z nejhezčích dnů Vašeho života a přejete si mít z tohoto dne zajímavé, dojemné a možná i veselé vzpomínky v albu plném fotek? Vaše svatba je neopakovatelnou událostí a pěkné, kvalitní svatební fotografie se stávají už navždy jedinými vzpomínkami na tento den, ke kterým se budete mnohokrát vracet. Stejně důležitá událost je to i pro mě, Vaši svatební fotografku, a proto se Vám během focení budu pečlivě věnovat, abychom to společně zvládli co nejlépe.

Vaši  svatbu vyfotím kdekoli v průběhu celého roku o víkendech. Jsem schopna sestavit cenovou nabídku přímo na míru. Preferuji celodenní svatební focení, kde je ve fotografiích zachycen příběh celého svatebního dne.

Novomanželům nabízím přítomnost dvou fotografů. S manželem se vzájemně doplňujeme a výtěžnost snímků je mnohem větší, efektivnější a zaručuje výborný výsledek.

Economy balíček

Váš svatební den je pouze formalitou a stačí Vám 20 – 25 ks fotografií, které zachytí obřad a fotografie novomanželů.

V ceně jsou upravené barevné a černobílé fotografie (dle výběru fotografky) k tisku v elektronické podobě.

Základní balíček služeb

Součástí základního balíčku je předsvatební schůzka, na které si domluvíme všechny detaily spolupráce a harmonogram Vašeho svatebního dne. Základní balíček zpravidla obsahuje focení příjezdu a příchodu svatebčanů, svatebního obřadu, skupinové foto svatebčanů a fotografování novomanželů.

V ceně jsou upravené barevné a černobílé fotografie (dle výběru fotografky) k tisku (80 – 100 ks) v elektronické podobě.

Rozšíření základního balíčku (celodenní)

Zjistíte-li na předsvatební schůzce, že Vám dvě hodiny nebudou stačit, není žádný problém domluvit prodloužení času fotografování. Nejčastěji si budoucí novomanžele přejí navíc zaznamenat přípravy nevěsty, slavnostní oběd s krájením dortu popř. první novomanželský tanec či momentky rodiny a přátel z hostiny. V ceně jsou upravené barevné a černobílé fotografie (dle výběru fotografky) k tisku (200 – 300 ks) v elektronické podobě. A následující den po obřadu obdrží novomanželé “První vlaštovky”: 5 – 10 ks fotografií zaslaných mailem.

Luxusní balíček

Balíček nabízí kompletní profesionální fotografické práce.

Celodenní fotografování svatebního dne od ranních příprav až po večerní momentky, druhý fotograf/asistent fotografa pro dokonalejší nasvícení především Vašich novomanželských portrétů, předání fotografií v elektronické podobě na flash disku a výběr ze dvou nabídek:

a) Tisk velkoformátového fotoobrazu 70×100 cm.

b) Svatební fotokniha velikosti A4.

Doba dodání

Připravené fotografie v elektronické podobě budou dodány do 2 – 4 týdnů od svatebního dne.

První vlaštovky jsou fotografie, které zasílám do dvou dnů po obřadu v elektronické podobě (mailem). Upozorňuji, že se jedná o malá data.

Focení v exteriéru či interiéru

Fotografování rodin, rodinných příslušníků, slečen, dam i pánů je moje oblíbená činnost. Jedná se o focení venku v exteriéru, kdy si společně vybíráme pěkná všední i nevšední místa. Nebo interiéru fotografky.
Ráda zachycuji záběry inscenované, kdy klienti pózují nebo se snažím zachytit záběry volné, spontánní, které jsou plné emocí a pěkných momentů.

Vaše fotografie v přírodě, venku či ve městě vyfotím kdekoli po celém Moravskoslezském kraji v průběhu celého roku.

Základní balíček služeb – cena:1.500 Kč

Součástí základního balíčku je focení v rozsahu jedné hodiny a upravené barevné a černobílé záběry připravené k tisku (20 – 25 ks) dle výběru fotografky. V případě, že se Vám focení zalíbí, není problém domluvit prodloužení doby nad rámec základního balíčku a zároveň navýšení počtu upravených fotografií v elektronické podobě.

Podmínky služeb

Rozhodnete-li se využít mých služeb, použijte pro nezávaznou poptávku formulář, kde specifikujete vaše kontaktní údaje a požadovaný termín nebo volejte na číslo uvedené v kontaktech. Objednávka se stává závaznou po složení zálohy 500 Kč na účet vedený v kontaktech. Po závazné rezervaci je možná změna termínu pouze s mým souhlasem, v případě, že se na změně neshodneme, nebo zrušíte-li objednávku, záloha propadá v plné výši.

Spoluprací se mnou souhlasíte s tím, že se vaše upravené snímky  mohou objevit na tomto webu.

Jak jsou fotky vybírány ke zpracování?
Fotky vybírám z celkového nafoceného materiálu a vybrané pak dále upravuji. Neupravené fotografie neposkytuji.

Kdy mohu očekávat dokončení zakázky?
Doba zpracování zakázky se pohybuje obvykle okolo 2 – 4 týdnů..

Jakým způsobem dochází k předání dokončené zakázky?
Předání zpracované zakázky je možné buď po domluvě osobně na adrese uvedené v kontaktech,přes úschovnu, případně ji zaslat (flash disk) jako balík na dobírku Českou poštou.

Jakým způsobem dochází k doplacení zpracované zakázky?
Osobní předání, vždy hotově v plné výši, v den fotografování.

Jak jsou snímky archivovány?
Pořízené snímky archivuji 3 měsíce od pořízení, poté jsou skartovány.

K čemu je potřeba snímky archivovat?
Tato služba vám umožňuje zpracování buď dalších snímků, případně vytištění již zpracovaných snímků.

Jak si rezervovat konkrétní termín?
Kontaktujte mně mailem: bohunkamikulkova(zavináč)seznam.cz nebo telefonicky: 732 868 748.

Poté domluvíme termín první schůzky, kde ujednáme vzájemné podmínky, a můžete složit zálohu.

Jak změnit již závazně dohodnutý termín?
Po závazné rezervaci je možná změna termínu pouze s mým souhlasem, v případě, že se na změně neshodneme, nebo zrušíte-li objednávku úplně, záloha propadá v plné výši.